Pośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów – KREDYT123.PL

Pośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów – KREDYT123.PL

Wszystko wydaje się takie proste – duża kwota pożyczki, lekkie raty i wydłużony okres spłaty. Nic tylko podpisywać umowę pożyczki i szaleć z otrzymaną gotówką. Rzeczywistość może nas jednak boleśnie rozczarować w sytuacji, kiedy samo zaciągnięcie a potem spłata zobowiązania nie jest tak prosta jak mogłoby wynikać z treści reklamy. W świecie finansów warto mieć pomocną dłoń, która wyjaśni nam wszystkie niuanse pożyczki i zadba o to, aby jej zwrot faktycznie nie stanowił dla nas większego problemu.

Pośrednik pożyczkowy–  dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty?

pieniadze_pozyczka

Główną zaletą i mocną stroną pośrednika pożyczkowego w stosunku do banku  lub instytucji zajmującej się udzielaniem pożyczek pozabankowych jest fakt, iż posiada znacznie więcej ofert, które może nam zaproponować. Współpracując z wieloma partnerami jest w stanie wybrać dla nas najkorzystniejszą propozycję. Jako osoba, na co dzień pracująca w branży finansowej ma pełny obraz, jakie oferty w danym momencie są najlepsze. Dodatkowo wydaje się, że system jego pracy skłania do większej elastyczności w stosowanych rozwiązaniach.

Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której osoba przychodzi do biura pośrednika pożyczkowego z zamiarem zaciągnięcia pożyczki w kwocie trzydziestu tysięcy złotych. W pierwszej kolejności pośrednik przeprowadza szczegółowy wywiad w temacie naszych aktualnych zobowiązań tj. czy w chwili obecnej posiadamy jakiś kredyt lub pożyczkę, czy mamy ewentualne opóźnienia w płatnościach, czy w przeszłości mieliśmy już jakieś zobowiązania itd. Jest to konieczne, aby wnioski kredytowe złożyć tylko w tych instytucjach gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo otrzymania wnioskowanej kwoty np. niektóre banki mają specjalne propozycje dla osób zatrudnionych w tzw. budżetówce, inne promują wolne zawody a jeszcze inne mają korzystne oferty dla wszystkich, którzy są w stanie przedstawić osobę poręczyciela popularnie zwaną żyrantem.

Jak widać na powyższym przykładzie zmiennych, które decydują finalnie o pozyskaniu gotówki jest tak wiele,  że osoba, która nie ma, na co dzień do czynienia z pożyczkami i kredytami może czuć się mocno zdezorientowana. W takim przypadku znakomicie sprawdza się pomoc pośrednika pożyczkowego, który znając naszą sytuację finansową i osobistą będzie w stanie wybrać najlepszą opcję finansowania.

pieniadze_kobietaCzym charakteryzuje się dobry pośrednik pożyczkowy?

 

W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić jego referencje i to zarówno w Internecie jak i świecie realnym. Popytajmy naszych znajomych czy korzystali z usług tego lub innego biura pośrednictwa finansowego. Zgodnie z polskim przysłowiem- „Kto pyta nie błądzi”. Czas, który poświęcimy na wstępnym etapie starania się o pożyczkę bezsprzecznie zwróci nam się w lepszych warunkach kredytowania, jakie otrzymamy.

Pośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów – KREDYT123.PL


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *