propozycje najwiekszych graczy na rynku bankowym

Nowe propozycje największych graczy na rynku bankowym. – KREDYT123.PL

Okres wakacyjny sprzyja odświeżeniu oferty. Jak bowiem wiadomo w czasie letnim wiele osób decyduje się na większą konsumpcję niż zazwyczaj. Czas wakacji, więcej luzu w pracy, gęste tłumy nad polskim morzem i na górskich szlakach turystycznych. Atmosfera nastraja po prostu do wydawania pieniędzy. Prawidłowość tą już dawno temu odkryli specjaliści od marketingu i wobec tego tworzą oferty dostosowane do aktualnie panującej aury.

Znakomitym tego przykładem jest jeden z wiodących podmiotów w naszym kraju. Bank Pocztowy na te wakacje przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. Na czoło oferty wybija się kredyt konsolidacyjny, który uwaga…  jest udzielany bez konieczności uiszczania kwoty ubezpieczenia! Minimalną kwotę, którą możemy otrzymać w tym wariancie to aż 15 tysięcy złotych. Dodatkowo stopa oprocentowania jest bardzo niska i wynosi zaledwie 6,66%.

Jeżeli dodamy do tego minimalną prowizję, która zamyka się również na poziomie 6,66% to oferta wydaje się naprawdę bezkonkurencyjna w porównaniu do propozycji innych banków. Należy również dodać, że tym razem Bank Pocztowy zastosował takie same warunki dla osób, które uzyskują dochody z różnych źródeł tzn. kredyt tego typu może otrzymać zarówno prosty robotnik jak i osoba zatrudniona w sektorze budżetowym.

Nowe propozycje największych graczy na rynku bankowym. – KREDYT123.PL


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *