kredyt123.pl

Jak znaleźć tani kredyt gotówkowy? – KREDYT123.PL

Chcąc sięgnąć po kredyt gotówkowy, musimy wiedzieć, że bank nie jest organizacją non profit i przyświeca mu cel, jakim jest zarobkowanie, my jednak nie musimy mu w tym pomagać a wręcz przeciwnie. Dorabianie banków nie ma sensu, dlatego też trzeba dbać o własny interes, szukając jak najtańszego kredytu.

Dlatego też warto, jest wiedzieć jak znaleźć tani kredyt gotówkowy, żeby niepotrzebnie nie przepłacać, zasilając kasę w banku ponad miarę.

Chcąc określić koszt kredytu, powinniśmy się skupić na kilku czynnikach. Pierwszym z nich jest roczna rzeczywista stopa oprocentowania, która podsumowuje wszystkie koszty, z jakimi możemy się zetknąć, czyli z marżą, prowizją, czy też ubezpieczeniem. W zależności od oferty RRSO waha się w granicach od 20 do 40%, dlatego też chcąc wybrać tani kredyt gotówkowy powinniśmy poszukać oferty, która oscyluje przy niższym 20-procentowym pułapie.

Niezależnie od RRSO o podstawowym czynnikiem powinien jednak być dla nas wysokość raty, którą przyjdzie nam zapłacić za dany kredyt. Chcąc porównać oferty pod kątem rat, należy brać pod uwagę tylko i wyłącznie kredyty o takiej samej wysokości oraz o takim samym okresie spłaty. Kierując się w wyborze wysokością raty, unikniemy dodatkowo konieczności analizy wyżej wspomnianych czynników.

Jak znaleźć tani kredyt gotówkowy? – KREDYT123.PL


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *