Smutne jest życie staruszka

Jak spłacać kredyty? – KREDYT123.PL

Każdy człowiek zadłużając się czasami nie zdaje sobie sprawy, że kredyty się kumulują, bo przecież na ratę w wysokości 50 złotych czy 100zł każdego stać. Sklepy kuszą promocjami, ofertami kredytowymi nawet często spotykane w sklepach raty „0%” albo 10rat zero procent wyglądają zachęcająco aż żal się nie skusić.

Natomiast po kilku takich kredytach pojawia się problem ile wynosi rata, ile jeszcze zostało rat do spłaty, gdzie się spłaciło kredyt a gdzie nie. Czasem również mimo szczerych chęci jakąś ratę się zapomni spłacić na czas, bo oprócz rat są jeszcze inne opłaty, o których trzeba pamiętać.

Co w tedy zrobić jak spłacać kredyty? Z jednej strony osoby systematyczne i zawsze spłacają na czas z drugiej strony osoby, co płacą wysokie oprocentowanie, bo wzięli kredyt z oprocentowaniem stałym przed obniżkami stóp procentowych mają jedno wspólne rozwiązanie. Rozwiązaniem takim jest kredyt skonsolidowany. Dzięki takiemu kredytowi możemy obniżyć nie tylko oprocentowanie, ale również dzięki niemu pozbyć się kart kredytowych kredytów samochodowych itp. Często się zdarza, że ktoś chce zamknąć kartę kredytową, ale nie może, bo musi ją spłacić jak spłaci część to znowu robi mu się zadłużenie, bo nie mógł się powstrzymać, aby wydać coś z karty kredytowej, dlatego kredyt konsolidacyjny w tym pomorze.

Internet umożliwia od ręki w czterech prostych krokach wziąć taki kredyt np. w Alior banku, aby nie zwlekać, bo im dłużej się czeka działa to na nie korzyść.

Dodatkowo aby zwiększyć swoją wiedzę na temat kredytu warto udać się na stronę rządową KNF czyli Komisji Nadzoru Finansowego. Na stronie tej jest ciekawa informacją o kredycie konsolidacyjnym w przewodniku klienta usług finansowych. Warto studiować często stronę http://www. knf. gov. pl ponieważ nie tylko edukuje ale również zawiera ostrzeżenia publiczne http://bip. knf. gov. pl/?l=/Urzad_Komisji/042_Ostrzezenia_publiczne/000_index. html 

Jak spłacać kredyty? – KREDYT123.PL


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *