kredyt123.pl

Czy kredyt można zaciągnąć bez wizyty w banku? – KREDYT123.PL

Czy kredyt można zaciągnąć bez wizyty w banku?Czy kredyt można zaciągnąć bez wizyty w banku?

Ubieganie się o kredyt gotówkowy online jest tak proste. Ale jeśli pożyczkodawca obiecał, że udzieli komuś pożyczki online, może nie być w stanie dotrzymać słowa.

Już od jakiegoś czasu ludzie kuszeni są szybkimi kredytami gotówkowymi. W przypadku ubiegania się o szybką pożyczkę gotówkową procedury przyznawania i wypłaty środków często znacznie się różnią. Tym ważniejsze jest to, w jaki sposób traktowane są dane osobowe klienta i weryfikacja umowy, czy będzie opóźnienie w otrzymaniu pożyczki, czy też nie.

W tym sezonie Santander Consumer Bank klienci mogą dowiedzieć się, gdzie można wypłacić pieniądze, gdy są w drodze. Ta wygodna usługa jest dostarczana pocztą. Jednak wadą tej usługi jest to, że może trzeba czekać dość długo, aby zobaczyć pieniądze.

Aby ułatwić klientom szybszy dostęp do oszczędności, niektóre banki umożliwiają podjęcie decyzji o kredycie gotówkowym online, ale przed uruchomieniem gotówki dokonują zazwyczaj weryfikacji. Po podjęciu decyzji może się okazać, że będziesz musiał jeszcze udać się do autoryzowanego oddziału w celu podpisania umowy.

Czy mogę mieć kartę kredytową na wszystkie moje wydatki? Nie powinno być z tym problemu, jeśli jestem wiarygodnym klientem firmy bankowej. Zobowiązania finansowe, takie jak moje dochody i wcześniejsze zobowiązania, oznaczają, że bank ma możliwości finansowe, aby udzielić mi korzystnej oferty. Podpisywanie dokumentów może odbywać się na dwa sposoby: zdalnie lub za pośrednictwem kuriera. Jeśli umowa między klientem a bankiem jest skonstruowana, to podpisanie dokumentów może odbyć się zdalnie lub za pośrednictwem kuriera.

W dzisiejszych czasach korzystania z Internetu, w większości przypadków, można ubiegać się o pożyczki w ciągu kilku minut, nawet przy złym wyniku kredytowym; w ten sposób banki wstępnie zatwierdzają pożyczki w ciągu zaledwie kilku minut. I z ich pomocą możesz otrzymać gotówkę już teraz.

W Wielkiej Brytanii sytuacja jest nieco trudniejsza dla nowych klientów, którzy chcą pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu. Nowi klienci w Wielkiej Brytanii stają przed dwoma trudnymi pytaniami: ocena zdolności kredytowej i zdalne uwierzytelnianie umów. Kilka banków poradziło sobie jednak z tymi problemami.

Banki zawsze korzystały z możliwości weryfikacji tożsamości nowych klientów poprzez przelanie niewielkiej kwoty (np. 1 zł) z innego banku. Za pośrednictwem strony internetowej podajemy dane osobowe banku, a on przesyła nam umowy i inne dokumenty przez Internet. Aby sfinalizować umowę, przelewamy pieniądze z drugiego banku.

A jak bank, który oferuje nam kredyty przez Internet, weryfikuje nasze dochody czy stan majątkowy? Na przykład mBank korzysta z aplikacji Importer. Wykorzystuje tę aplikację również do obsługi naszych rachunków bankowych. Logujemy się na jedno z naszych obecnych kont bankowych, za pomocą aplikacji wprowadzamy nasze dane uwierzytelniające. Następnie bank udzielający kredytu może potwierdzić naszą historię dochodów. Procedura ta jest bezpieczna, więc do wypełnienia wniosku wystarczy zrzut ekranu z wyciągu bankowego. Jeśli nie chcemy korzystać z aplikacji do weryfikacji dochodów, możemy posłużyć się tą z naszego banku (dla kredytów do 20 tys. zł brutto).

W niektórych oddziałach banków gotówkę w 100% online można otrzymać tylko w samym oddziale. Do tych banków należą: mBank, Meritum Bank oraz BNP Paribas Polska.

Czy kredyt można zaciągnąć bez wizyty w banku? – KREDYT123.PL


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *