kredyt123.pl

Bank Millennium wychodzi z rewelacyjna oferta dla nowych klientów. – KREDYT123.PL

150 zł, jako premia przez 3 miesiące i rachunek oszczędnościowy z oprocentowanie aż 3%. To główne cechy najnowszej propozycji Banku Millenium dla nowych użytkowników. Trzeba się jednak śpieszyć, ponieważ pełny pakiet korzyści otrzymamy, gdy skorzystamy z oferty do 31 października.

Na rynku ofert bankowych jest to jedna najlepszych, jeśli nie najlepsza propozycja rachunku osobistego. Inne banki owszem również posiadają w swojej ofercie produkty, na których da się zarobić, ale z drugiej strony jesteśmy obarczeni dość wyśrubowanymi wymaganiami np. koniecznością wykonania wysokich obrotów kartą, wymogiem przekazywania przez pracodawcę wynagrodzenia lub premiowane są tylko określonego rodzaju transakcje.

Na tle propozycji konkurencji oferta Banku Millennium jawi się, jako ewenement. Decydując się na „Konto 360° z wysoką premią za aktywność” można w stosunkowo łatwy sposób zarobić 150 zł w 3 miesiące.

Niewątpliwie dodatkowym jego atutem jest fakt, że do normalnego rachunku rozliczeniowego otrzymujemy rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem aż 3 % i to do 100.000 zł. Natomiast, jeśli przekroczymy kwotę 100.000 zł to stopa oprocentowania zredukuje się minimalnie do 2,6 % (dla porównania do tej pory jedną z lepszych propozycji na rynku miał Getin Noble Bank, który oferował na koncie oszczędnościowym oprocentowanie, 4% ale „tylko” do kwoty 10.000 zł).

Z jakiego powodu Konto 360° jest warte polecenia?

W powyższej promocji możemy założyć dwa rodzaje konta. Standardowe Konto 360° albo Konto 360° Student. Natomiast warunek, aby było ono bezpłatne jest niezwykle łatwy do spełnienia.

– nasz rachunek musi być zasilony w trakcie miesiąca kwotą minimum 1.000 zł (z tym, że nie jest wymagany jednorazowy przelew, wpłat może być kilka. Ważne jest jednak, aby ich ogólna suma wyniosła 1000 zł. Dodatkowo wpłacone środki możemy od razy wypłacić lub przelać na inne konto)
– każdego miesiąca musimy wykonać jedną płatność naszą kartą debetową (tak, dokładnie 1-dną!). Dodatkowo nie ma żadnego znaczenia wysokość naszej transakcji.

Jeżeli wypełnimy te dwa proste warunki to nasze opłaty za konto będą się przedstawiać w poniższy sposób:
– 0 zł za prowadzenie rachunku (albo 8 zł miesięcznie za Konto 360°, gdy nie zdołamy spełnić warunków bezpłatności. Konto 360° Student jest bezpłatne bez żadnych zastrzeżeń)
– 0 zł za kartę debetową (albo 7 zł miesięcznie, gdy nie zdołamy spełnić warunków bezpłatności) – z banku otrzymujemy kartę Visa z możliwością płatności zbliżeniowych
– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (lub 0–5 zł w zależności od bankomatu, gdy nie zdołamy spełnić warunków bezpłatności)
– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów poza Polską
– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilne
– 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
– 0 zł za zlecenia stałe
– 0 zł za polecenie zapłaty

Uwaga. Otwierając rachunek musimy się zgodzić na dwie dodatkowe usługi. Z tym, że na całe szczęście możemy z nich od razu zrezygnować

Pierwszy z nich to Pakiet Bardzo Pomocny. Oferta Assistance, w ramach której w ciągu roku możemy 7 razy skorzystać z pomocy domowej, pomocy medycznej lub pomocy IT. Niezwykle interesująca propozycja i szeroki zakres ubezpieczenia na podstawie, którego mamy możliwość domowej wizyty lekarskiej, wezwania fachowca w sprawie drobnej naprawy np. hydraulika. W ciągu pierwszych 12 miesięcy jest on całkowicie bezpłatny. Po tym okresie z naszego rachunku jest pobierana kwota w wysokości 4,98 zł miesięcznie. W każdym czasie jaku już było powiedziane wyżej możemy jednak z niego zrezygnować.

Drugi to Pakiet Bezpieczeństwa. Dotyczy naszej karty debetowej i zawiera w sobie 25 pierwszych bezpłatnych powiadomień sms o każdej płatności zbliżeniowej oraz ubezpieczenie samej karty tzw. „Ochrona karty”. Przez pierwsze dwa miesiące jest bezpłatny następnie koszt usługi wynosi 3,99 zł miesięcznie. Z tego pakietu również możemy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Uwaga. W momencie składania wniosku o założenie rachunku nie ma możliwości automatycznej rezygnacji z powyższych pakietów. Możemy to zrobić dopiero po założeniu konta.

W jaki sposób uzyskać dodatkowe 150 zł?

Podstawowym warunkiem jest wypełnienie formularza na stronie internetowej Banku Millenium i założenie rachunku Konto 360° lub Konto 360° Student.
Otrzymanie premii w wysokości 150 zł zostało rozłożone na 3 etapy- 3 miesiące.

1. Pierwsze 50 zł wpłynie na nasz rachunek, jeżeli: złożymy wniosek o Konto 360° i w czasie do dnia 30.11. 2015 r. wykonamy  kartą debetową zakupy na łączną sumę minimum 360 zł. Brana pod uwagę jest łączna kwota wszystkich transakcji. Warunkiem jest, aby były to transakcje bezgotówkowe w sklepach/punktach stacjonarnych.

2. Drugie 50 zł dostaniemy, jeżeli w czasie między 1 a 31 grudnia 2015 r. wykonamy  kartą debetową zakupy na kwotę minimum 360 zł (ten sam warunek, co powyżej).
Dodatkowo na Konto 360° założone w promocji wpłyną dowolne przelewy z zewnątrz na łączną sumę 1.800 zł (albo minimalnie 1000 zł, jeżeli  na założony rachunek będzie wpływało nasze wynagrodzenie). Ewentualnie przy rachunku  „Konta 360° Student” jeszcze jedną kwalifikacją  może stać się wpływające stypendium, jego suma nie może być wtedy niższa niż 500 zł)

3. Trzecie 50 zł zostanie nam przelane, jeżeli  w czasie między 1 i 31 stycznia 2016 r. wypełnimy identyczne wytyczne jak  w grudniu 2015 r. tj. zakupy kartą debetową na kwotę minimum 360 zł  a na Konto 360° otwarte w promocji otrzymamy dowolne przelewy z zewnątrz na łączną sumę 1800 zł (albo minimum  1000 zł, jeżeli będzie to nasze wynagrodzenie). Dodatkowo przy rachunku Konto 360° Student dodatkowy czynnikiem kwalifikującym jest wpływ stypendium w wysokości minimum 500 zł.

Dlatego też łącznie możemy uzyskać kwotę 150 zł przy spełnieniu stosunkowo niewygórowanych wymagań.

Uwaga. Organizatorem promocji jest Agora. Jeżeli spełnimy warunki promocji zostanie do nas skierowany e-mail potwierdzający ten fakt. Dodatkowo w przeciągu 7 dni od otrzymania takiego powiadomienia będziemy musieli zalogować się na stronie organizatora, aby podać dane konieczne do wykonania pierwszego przelewu w wysokości 50 zł. Drugi i trzeci przelew będzie nam przekazany na te same dane.

Bank Millennium wychodzi z rewelacyjna oferta dla nowych klientów. – KREDYT123.PL


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *